Про Науково-виробничу фірму ФАКТОР

35 РОКІВ ЗАХИСТУ

Науково-виробнича фірма «ФАКТОР» заснована 10 грудня 1990 роки (зареєстрована як «Мале науково-виробниче підприємство «ФАКТОР»).

Протягом всього періоду своєї діяльності фірма спеціалізується на проведенні науково-дослідних, дослідно-конструкторських і дослідно-технологічних робіт в галузі пожежної безпеки. З огляду на, що основний потенціал фірми складається з учених і фахівців, які стояли біля витоків зародження і розвитку порошкового пожежогасіння в СРСР в 70-х і 80-х роках минулого століття, пріоритетними напрямками в роботі фірми завжди були і залишаються створення вогнегасних порошків і технічних засобів порошкового пожежогасіння.

За роки роботи колективом фірми створені і промислово освоєні на підприємствах колишнього СРСР різні типи порошкових вогнегасників, стаціонарних, пересувних, автоматичних і, навіть, самохідних установок і систем порошкового пожежогасіння, деякі з яких до теперішнього часу виробляються в країнах СНД.

Радикальні зміни в економіці і в суспільстві в цілому привели до того, що, починаючи з середини 90-х років, поряд з інноваційною діяльністю фірма «ФАКТОР» стала активно брати участь у виробництві і реалізації продукції, розробленої фірмою, результатом чого стало створення вогнегасних порошків П -2АПМ і «ФАКТОР АВС-40», а також параметричного ряду модулів автоматичного порошкового пожежогасіння «СПРУТ».

Фірма постійно удосконалює свою продукцію і розширює її номенклатуру в інтересах споживача.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ

Що до замовлення та технічної підтримки модулів СПРУТ або замовлення вогнегасних порошків ФАКТОР телефонуйте та надсилайте повідомлення у мессенджери за номерами:

НАДІЙНІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ
Ми високо цінуємо Вашу довіру та щодня докладаємо максимум зусиль, аби наша взаємодія була успішною.
Ми працюємо з клієнтами будь-яких масштабів: від мультинаціональних компаній до малого бізнесу.
Модуль порошковий протипожежної безпеки СПРУТ
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

Ми у соціальних мережах: